QUERCETTI Vyšívací souprava Filò Mini

Garantovaný nákup z Maxíkovy hračky

Skladem • 1 varianta94 Kč87 % • 279 905 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 23 492 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Věk od
3 let

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Stačí malé předvedení, děti rychle pochopí a hrají si samy.
    • -

Dobrý nápad, rozvíjí tvořivost.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Hledala jsem jednoduché vyšívání pro 4 letou vnučku, měla jsem představu jednoduchého provlékání - šití. Našla jsem to až u vás.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Koupeno jako dárek pro 4-letou vnučku. Ráda tvoří, tak si myslím, že se jí bude líbit. Souprava obsahuje několik předtištěných šablon, podle kterých může vyšívat.

Věk od
3 let

Skladem pouze výrobek s poškozeným obalem. Vyšívací souprava QUERCETTI Filò pomáhá dětem uvolnit zápěstí, zlepšit vizuomotorickou koordinaci i jemnou motoriku a rozvíjí kreativitu. Obrázky se tvoří zasouváním šňůrek pomocí speciálních per do otvorů hrací desky, která je po celou dobu vyšívání usazena na kufříku. Po nadzvednutí pera se otvor zatáhne a barevnou šňůrku pevně drží. Balení obsahuje 8 šňůrek ve čtyřech základních barvách, 4 speciální pera určená k vyšívání, hrací desku, která je současně víkem kufříku, brožuru s předlohami a dalších 9 karet oboustranných karet s předlohami, kterými se začátečníci mohou řídit. Oceněno titulem „Správná hračka“. QUERCETTI® je celosvětově známá a uznávaná italská značka, která na evropském trhu působí již přes 60 let. Protože jsou v České republice stále více žádány hračky špičkové kvality a designu, získala si během posledních let své věrné zákazníky i u nás. V její nabídce nalezneme stavebnice pro děti od jednoho roku, unikátní mozaiky pro děti už od dvou let, pohybové stavebnice Georella, kuličkové dráhy a další. QUERCETTI® je pro své edukativní vlastnosti a kvalitu velmi oblíbenou značkou i v mateřských školách. Její výrobky u dětí rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení, vizuomotorickou koordinaci i estetické cítění.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 29 492 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Stačí malé předvedení, děti rychle pochopí a hrají si samy.
    • -

Dobrý nápad, rozvíjí tvořivost.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Výborná hra pro rozvoj jemné motoriky
    • Pro holku i kluka :)
    • Učí přemýšlení a kreativitu
    • Skvělý dárek pro děti od 3 let
    • Koupili jsme na doporučení a jsme moc spokojeni s kvalitou výrobku
    • Hodí se na každou příležitost
  • , zakoupeno v 4kids.cz

• Kreativní hračka

Dcera si 5 let si pochvaluje a baví ji.